Dušan Kütner: Dámský klub na obrazovku!

18.6.2013 9:34   |  

Názor Již léta problematický rozhlasový pořad Frekvence 1 Dámský klub, vysílaný tradičně ve velmi exponovaném čase před polednem, odvysílal na přelomu února a března tři díly na téma ideálního ženského přirození, masturbace a menstruace.

Podle tří nyní zveřejněných expertních posudků, které si nechala zpracovat vysílací rada, bylo vyjadřování tří moderátorských „dam“ – autor se omlouvá, ale uvozovky jsou v tomto případě bohužel poněkud namístě – plné vulgarit, agresivity, pokleslosti, infantility či „hovoru vedeného stylem páté cenové skupiny“. Škoda jen, že Lagardere nevlastní v Česku i televizní licenci, protože daná témata i projev dotyčných moderátorek si přímo říkají o vizuální zpracování. A podílet by se na něm rovnou mohla i věhlasná britská BBC, s níž se nyní Lagardere v rámci jiné tuzemské zpravodajské rozhlasové stanice snaží spolupracovat.

Jiná dáma, tentokrát skutečně bez uvozovek, zaujala sázkovou kancelář Tipsport natolik, že ji favorizuje mezi adepty na post šéfa případné úřednické vlády. Livie Klausová předstihla s kurzem 4:1 i straníky Martina Kubu a Bohuslava Sobotku (oba s kurzem 5:1). No alespoň by se vyřešily spory o to, zda má, či nemá být velvyslancem v Bratislavě. Kubu naopak nejvíce favorizují bookmakeři Fortuny, kteří vypsali na první pohled nízký kurz 2:1 i na to, že Kuba povede i celou ODS.
Bohužel, v tomto případě je ale stoprocentní zisk za vsazenou částku téměř jistý.


Čtěte také:

Situace kolem vysílání české BBC se dál vyhrocuje

David Klimeš: Po hrůzném konci hrůza bez konce

Autor: Dušan Kütner

Komentáře

Čtěte také

Merkelová gratulovala Česku k nízké nezaměstnanosti, jde prý o úspěšný stát

Merkelová gratulovala Česku k nízké nezaměstnanosti, jde prý o úspěšný stát Fotogalerie

Německá kancléřka Angela Merkelová přiletěla do Prahy a setkala se s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD). S ním se shodla, že Česko i Německo mají velmi dobré vzájemné vztahy,… více

Komerční prezentace

E15news

Zpravodajství do e-mailové schránky.

Mobilní web