Jana Havligerová: Hlavně nesmí býti smutno | E15.cz

Jana Havligerová: Hlavně nesmí býti smutno

Jana Havligerová: Hlavně nesmí býti smutno
Poslanec ODS Petr Tluchoř hovoří s novináři po zasedání poslaneckého klubu, který se sešel 5. září v Praze před jednáním Sněmovny. Tluchoř řekl, že špičky ODS nepřesvědčily odpůrce daňových změn v poslaneckém klubu občanských demokratů, aby pro ně hlasovali.
• 
ZDROJ: čtk - Roman Vondrouš
24. září 2012 • 07:23
Minimálně došlo k určitému průlomu a ledy se lámou, prohlásil po hodinu a půl trvajícím jednání se zástupci vedení ODS o podobě daňového balíčku jeden z rebelů, poslanec Petr Tluchoř. Tak schválně. Jestlipak někoho odnese voda, až se ledy prolomí úplně?

Podle předsedy Českomoravské konfederace odborových svazů Jaroslava Zavadila je Nečasova vláda ta nejhorší v dějinách země od roku 1950. Odboráři by se měli vážně zamyslet, kdo a kam je to vede.

Přes jedenáct procent výroků politiků v Otázkách Václava Moravce je nepravdivých. Zjistili to studenti Masarykovy univerzity v Brně, kteří na serveru Demagog.cz vyjádření ověřují. Koordinátorka analytiků Tereza Skládanková pak ještě upřesnila, že spíše než lež jsou politické výroky často hloupost. K tomu není co dodat.

Čtěte také:

Slova odboráře o nejhorší vládě za šedesát let rozzuřila premiéra

Tripartita se nejspíš navzdory rozepřím sejde

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!