Glosa: Svaly a výsledky

Komentář

Překvapení se na kongresu ODS mnoho nekonalo, a tak je za největší třeba označit odchod Jana Zahradila z postu prvního místopředsedy. Z křesla jej drtivým vítězstvím vyhodila Alexandra Udženija. Zahradil doplatil asi hlavně na své dlouholeté angažmá v Bruselu. Kvůli němu mu nezbýval čas na to, čemu se říká „stranická práce“. A na to jsou straníci obecně citliví a nenapravíte to ani vydatnou přítomností na sociálních sítích.

 Alexandra Udženija
18.1.2016 8:42   |  

Zda je lehce excentrická pražská politička dobrou náhradou, se ukáže. Kdo si pamatuje její ukřičená vystoupení na kongresech před šesti osmi lety, musí uznat, že na svém veřejném projevu zapracovala.

Tyká si s Romanem Janouškem, ale patří spíše k „čistší“ části pražské ODS kolem Bohuslava Svobody. Na celostátní úrovni zatím stopu nezanechala. Zda jí k tomu dá příležitost pozice dvojky v ODS, záleží na tom, jak se kongresové leštění svalů promítne do volebních výsledků.


Čtěte také:

ODS slibuje zrušit to, co dříve prosadila: superhrubou mzdu i solidární daň

Martin Čaban Autor: Martin Čaban komentátor deníku E15

Komentáře

Čtěte také

Merkelová gratulovala Česku k nízké nezaměstnanosti, jde prý o úspěšný stát

Merkelová gratulovala Česku k nízké nezaměstnanosti, jde prý o úspěšný stát Fotogalerie

Německá kancléřka Angela Merkelová přiletěla do Prahy a setkala se s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD). S ním se shodla, že Česko i Německo mají velmi dobré vzájemné vztahy,… více

Komerční prezentace

E15news

Zpravodajství do e-mailové schránky.

Mobilní web