Glosa: Levnější pivo!

Komentář

Levnější pivo. Politici všech stran s výjimkou hnutí ANO si v zoufalství rvou vlasy nad tím, že se tak dlouho žinýrovali překročit nejzazší hranice populismu, až je teď zcela bez skrupulí prorazil Andrej Babiš. K čertu s pastelkovným, k čertu s třináctými důchody nebo mimořádnými příspěvky k penzím nad rámec valorizace. Levnější pivo!

 Pivo - ilustrační foto
1.2.2016 7:47   |  

Co na tom, že z toho nakonec asi nic nebude? Co na tom, že kdyby z toho něco být mělo, bylo by třeba hodně upoceně obcházet evropskou směrnici o DPH?

Co na tom, že ministr zdravotnictví právě tlačí sněmovnou zcela protichůdný zákon požadující v hospodách povinně jeden nápoj levnější než pivo? Co na tom, že státní zlevňování alkoholu jde proti všem světovým trendům? To všechno jsou úvahy, které ministra financí netrápí. Blíží se volby, takže je čas zaútočit na první signální soustavu. Levnější pivo!


Čtěte také:

Jestli vláda zlevní pivo, možná odstoupím, říká protidrogový koordinátor

Protidrogový koordinátor: Rozsah gamblerství mezi mladistvými je alarmující

Martin Čaban Autor: Martin Čaban komentátor deníku E15

Komentáře

Čtěte také

Amazon v Dobrovízi najel na plnou kapacitu, zaměstnancům zvýší platy

Amazon v Dobrovízi najel na plnou kapacitu, zaměstnancům zvýší platy Fotogalerie

Internetový obchod Amazon plně zprovoznil svůj areál ve středočeské Dobrovízi. Zástupci firmy a obce Dobrovíz dnes společně přestřihli pásku u nové skladovací věže distribučního… více

Komerční prezentace

E15news

Zpravodajství do e-mailové schránky.

Mobilní web