Jana Havligerová: Samopal pro prezidenta

Komentář

Že opakovaný vtip už není vtipem? Zkuste to moudro vyložit libereckému hejtmanovi Půtovi. Když se nepotážete rovnou se zlou, tak jistě s hlubokým nepochopením.

 Prezident Miloš Zeman zahájil 24. února návštěvu Libereckého kraje. Na snímku je prezident s hejtmanem Martinem Půtou (vpravo) při setkání se zastupiteli a starosty obcí Libereckého kraje.
25.2.2016 6:42   |  

Sranda přece musí být. A tak hlava libereckého kraje předala hlavě státu, která v regionu dlí na třídenní návštěvě, samopal. Konkrétně Sudajev PPS 43, který za druhé světové války používali sovětští výsadkáři.

Palná zbraň je samozřejmě znehodnocená, k čemuž existují řádné doklady, předána byla coby soukromý dar. Oficiálně obdržel prezident sněžnice a drátěnou plastiku lva. Nebýt pilného mluvčího Ovčáčka, možná bychom se o zbrani ani nedozvěděli. To on neodolal a o „dárku vskutku originálním“ se zmínil na Twitteru.

Přísně vzato, do samopalu, který Půta pořídil za vlastní, veřejnosti nic není. To se prostě jen tak sešli dva vtipálci s podobným druhem humoru. A humor, jak známo, nemá hranice. Jen je občas pořádně hloupý.


Čtěte také:

Sobotka: Výroky Zemana o kalašnikovu jsou hloupé a zbytečné

Na Hradě přituhuje, Zeman se inspiruje v Zimbabwe

Jana Havligerová Autor: Jana Havligerová hlavní komentátorka deníku E15

Komentáře

Čtěte také

WhatsApp chce zabít SMS, umožní firmám posílat zprávy přímo uživatelům

WhatsApp chce zabít SMS, umožní firmám posílat zprávy přímo uživatelům

Když v roce 2014 Facebook za 22 miliard dolarů pohltil 50členný startup WhatsApp, byl to velký krok – aplikace už v té době byla celosvětově oblíbená a používalo jí přes půl… více

Komerční prezentace

E15news

Zpravodajství do e-mailové schránky.

Mobilní web