Jana Havligerová: Samopal pro prezidenta

Komentář

Že opakovaný vtip už není vtipem? Zkuste to moudro vyložit libereckému hejtmanovi Půtovi. Když se nepotážete rovnou se zlou, tak jistě s hlubokým nepochopením.

 Prezident Miloš Zeman zahájil 24. února návštěvu Libereckého kraje. Na snímku je prezident s hejtmanem Martinem Půtou (vpravo) při setkání se zastupiteli a starosty obcí Libereckého kraje.
25.2.2016 6:42   |  

Sranda přece musí být. A tak hlava libereckého kraje předala hlavě státu, která v regionu dlí na třídenní návštěvě, samopal. Konkrétně Sudajev PPS 43, který za druhé světové války používali sovětští výsadkáři.

Palná zbraň je samozřejmě znehodnocená, k čemuž existují řádné doklady, předána byla coby soukromý dar. Oficiálně obdržel prezident sněžnice a drátěnou plastiku lva. Nebýt pilného mluvčího Ovčáčka, možná bychom se o zbrani ani nedozvěděli. To on neodolal a o „dárku vskutku originálním“ se zmínil na Twitteru.

Přísně vzato, do samopalu, který Půta pořídil za vlastní, veřejnosti nic není. To se prostě jen tak sešli dva vtipálci s podobným druhem humoru. A humor, jak známo, nemá hranice. Jen je občas pořádně hloupý.


Čtěte také:

Sobotka: Výroky Zemana o kalašnikovu jsou hloupé a zbytečné

Na Hradě přituhuje, Zeman se inspiruje v Zimbabwe

Jana Havligerová Autor: Jana Havligerová hlavní komentátorka deníku E15

Komentáře

Čtěte také

Romové jsou na úřadech ve výhodě, myslí si většina Čechů

Romové jsou na úřadech ve výhodě, myslí si většina Čechů

Lepší možnosti při hledání bydlení jednání na úřadech, horší při hledání práce. Tak si život romské menšiny představují obyvatelé České republiky. Vzájemným soužitím se zabýval… více

Komerční prezentace

E15news

Zpravodajství do e-mailové schránky.

Mobilní web